İŞ ADAMI VE ESNAFA TRİLYONLUK CEZALARLA KAN KUSTURMA OPERASYONU!..

Kripto Fetö’cüler iş başında!..
Türkiye’deki kripto fetö’cülerin Pensilvanya’dan yapılan gizli talimatla iş adamlarına ve esnafa trilyonluk cezalar yazılarak AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın halk üzerindeki sevgisi,sempatisi ve etkisini yok etmek için resmi kurumlardaki bazı kripto fetö’cülerin yüksek cezalar yazarak AK parti düşmanlığını körüklemeyi amaçladıkları ortaya çıktı.

Kamu kurumlarında kamufle olmuşlar!..
Kamu kurum ver kuruluşlarında kamufle olmayı başaran kripto feto’cular gizli gizli faaliyetlerine devam ederken, kendileri ile mücadele eden ve kendilerini deşifre eden iş adamı ve esnaflardan hem intikam alıyor; hem de haksız yere iş adamlarına yüksek miktarda cezalar yazarak iş adamlarını AK partiden ve hü- kümetten soğutarak algı operasyonu yapmaya devam ediyor.

Kamu kurumlarındaki bu kripto fetöcü’lerin asıl amacı ise, 2019 seçimlerinde AK Parti ve Recep Tayyip ERDOĞAN Vizyonunu ve Misyonunu yok etmek!..

Diğer bir hedef ise Türkiye’deki başka bir partinin güçlenmesini sağlayarak yeni adımlarla ve hedefteki partiyi yok etmek ve AK Parti’den ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’In siyasi hayatına nokta koyarak intikam almak.

Bu hedefler tutar mı?.. Bilinmez ama ortada bir gerçek var!..Hala kamu kurum ve kuruluş- larında bir çok iyi makamı işgal eden bu kripto fetö’cüler,bu makamları ve yetkilerini kullanarak, hem devlete,hem hükümete,hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a,hem de bu ülkede istihdam yaratan ve ülkeye döviz kazandıran iş adamlarına kancayı takmış ve kendilerine verilen gizli talimatı uygulamaya devam ediyor!..

Peki bu kripto fetö’cüler nerede?..
Türkiye’de hemen hemen her kurumda kamufle olmuş bu kripto Fetö’cülerin en yoğun gizlendiği yerin, Enerji Bakanlığı ve ona bağlı birimlerinden birisi olan MİGEM yani (Maden İşleri Genel Müdürlüğü olduğu gözden kaçmıyor!..

Neden Enerji Bakanlığı ve Neden MİGEM?..
Çünkü Kripto Fetö’cülerde, Enerji Bakanlığının başında bakan olan Berat ALBAYRAK, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın damadı.Her yapılan yanlış hamle ile Berat ALBAYRAK zarar görürse, Cumhurbaşkanı recep Tayyip ERDOĞAN ister istemez bu işten zarar görür mantığı hakim.Onun için fetöcü makam mevkii sahibi kriptolar, Berat Albayrak, Enerji Bakanlığı ve MİGEM üzerinden ilk hamleyi başlattılar!..

TÜRKİYE’DE İŞ ADAMLARINA KİMLER NASIL TİRİLYONLUK CEZA YAĞDIRIYOR?..
BU CEZALARI KİMİN TALİMATIYLA KİM YAĞDIRIYOR!.. İNTİKAM HIRSIYLA İŞ ADAMLARININ TEPESİNE KABUS GİBİ ÇÖKENLER KİMLER?..
ENERJİ BAKANLIĞINDA FETÖCÜ KRİPTOLAR NASIL ÇALIŞIYOR?..
ABİSİ FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ FİRARİSİ OLAN GENEL MÜDÜR YARDIMCISI NASIL GÖREVDEN ALINDI?
MADENCİNİN KABUSU MİGEM DE NELER OLUYOR?..
ENERJİ BAKANI BERAT ALBAYRAK’I BİLE KANDIRAN BÜROKRATLAR NEDEN BU HAMLEYİ YAPIYOR?..
BÜYÜK OYUN BOZULUYOR!.. KRİPTO FETÖCÜLER BİR BİR DEŞİFRE OLUYOR!..
BEKLEYİN!..TÜM GERÇEKLER YAKINDA!..

Haber Resimleri

  • 9565-kripto-fetocu-uyari.jpg